Adam Chang (China)
|
Vince Briffa
|
Brian Schembri
|
Dario Fo (Italy)
|
Michael Sandle RA (UK)
|
Valera & Natasha Cherkashin (USA/Russia)
|
Adam Dix (UK)
|
Siegmar Warnecke (Germany)
|
Mario Sammut
|
Andrew Hancock (UK)
|
Sina Farrugia Micallef
|
Denis Pondruel (France)
|
Lena von Lapschina (Austria)
|
Michael von Cube (Germany)
|
Christian Jaccard (Switzerland)
|
Karl Fiorini
|
Joe P. Smith
|
Agatha Grima
|
Sergei Isakov (Russia)
|
Paul Haber
|
Ana Catarina Pereira (Portugal)
|
John Vella (Australia)
|
Bernard Cousinier (France)
|
Silvia Camporesi (Italy)
|
Loredana Longo (Italy)
|
Giovanni Ruggiero (Italy)
|
Gildas Le Reste (France)
|
Anthony Catania
|
Victor Spiteri
|
John Vella (Australia)
|
James Micallef Grimaud
|
Alex Dalli
|
Michal Kozlowski (Poland)
|
Rachel Galea
|
Helga Portanier
|
Vincent Côme (France)
|
Karim Abd Elmalak (Egypt)
|
Claire Marie Pearman (UK)
|
Hend Adnan (Egypt)
|
Jennifer Mallia
|
Patrice Pantin (France)
|
Darren Tanti
|
Biagio Cepollaro (Italy)
|
Kacha Legrand (France)
|
Sylvie de Meurville (France)
|
Gor Chahal (Russia)
|
Farid Fadel (Egypt)
|
Ibrahim El Dessouky (Egypt)
|
Khaled Hafez (Egypt)
|
Mohamed Talaat (Egypt)
|
Marlene Gouder
|
Anna Grima
|
Victor Agius
|
Sandra Rizza (Italy)
|
Gulja Holland
|
Maria Kaleta (Poland)
|
André Hogommat (France)
|
Myriam O (Chile)
|
Guy Ferrer (France)
|
James Vella Clark
|
Anthony Spagnol
|
Alex Attard
|
D. Priyanka (India)
|
Ilaria Cuccagna (Italy)
|
Roman Opalinski (Ukraine)
|
Mark Sagona
|
Wiktoria Deero (UK)
|
Nicola Arkell (UK)
|
Angelina Voskopoulou (Greece)
|
Antoine Farrugia
|
Benvenuto Saba (Italy)
|
Salvatore Cali (Italy)
|
Tom Armitage (UK)
|
Galina Moskaleva (Russia)
|
Janez Sever (Russia)
|
Svetlana Gaivan (Russia)
|
Vadim Moskalev (Russia)
|
Vladimir Shakhlevich (Russia)
|
Anne Guillotel (France)
|
Adriano Morea (Italy)
|
Jess Rymer and Naomi Hunter (UK)
|
Alexandra Carle (France)
|
Andreea Rus (Romania)
|
Cristina Vilallonga (Spain)
|
Richard Shields (UK)
|
Anna Chan (Hong Kong)
|
Mariella Cassar-Cordina
|
James Alec Hardy (UK)
|
Carmen Tsang (Hong Kong)
|
Lee Joo-youn (South Korea)
|
Reda Abdel Rahman (Egypt)
|
Daniela Guevska (Bulgaria)
|
Reuben Pace
|
Elena Faleschini (Italy)
|
Damian Ebejer
|
Miriam Hathout (Egypt)
|
Monika Grycko (Poland/Italy)
|
Calvert Johnson (USA)
|
Doron Kima (Iraq)
|
Gjorgji Cincievski (Macedonia)
|
Dark Bageski (Macedonia)
|
Katelia (France)
|
Karina Fiorini
|
Luigi Cipollone (Italy)
|
Therese Debono
|
Valerio Schembri
|
Madeleine Fenwick (UK)
|
Marc Galea
|
Claudio Fiorentini (Italy)
|
Balázs Kontur (Hungary)
|
Ritienne Zammit
|
Anna de Corato (Italy)
|
Marketa Janouskova (Czech Republic)
|
Nadia Debono
|
Albert Pace
|
|
|